Spotify slaví 10 let a ukáže vám podrobný seznam vašich oblíbených umělců a skladeb

spotify wrapped

Pokud používáte Spotify delší dobu tak víte, že přichází každý rok se speciálním seznamem skladeb, který se zaměřuje na vaše nejposlouchanější a nejoblíbenější písně měsíců či ročních období. K tomu vám navíc zabalí spoustu zajímavých informací. Tento rok slaví služba Spotify 10 let existence a od včerejška je možné tento seznam zobrazit.

Při spuštění by vám měla aplikace tzv. Wrapped nabídnout sama od sebe. Pokud se tak nestane, stačí jej spustit pomocí odkazu spotify.com/wrapped. Ten je zobrazen podobně, jako například příběhy na Instagramu a jak jsme již zmínili, nabídne spoustu zajímavostí. Ukáže vám vaše oblíbené umělce v každém ročním období či celém roce, nejoblíbenější žánry, písně, a další informace.

Na konci Wrapped vám aplikace sdělí, kolik let ji používáte a zobrazí vám kompletně celou historii za poslední roky včetně toho, kolik minut jste daný rok poslouchali. Ukáže vám také all-time-best písně i umělce. Tak co, jak jste na tom vy?

Jaká je vaše nejoblíbenější skladba na Spotify?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek