Menu

Společnost Essential v problémech? Vedoucí pracovníci dávají výpověď

Společnost Essential, za kterou stojí otec Androidu Andy Rubin, to v posledních týdnech nemá jednoduché. Nejprve se zpozdilo dodání telefonu Essential, nyní začínají odcházet vedoucí pracovníci.

Společnost Essential čekají rušné časy

I když už se Andy Rubin vyjádřil k tomu, kdy se telefon dostane na trh, tak to rozhodně společnosti Essential moc nepomáhá. Podle posledního vyjádření se má Essential phone dostat na trh v srpnu, což je nebezpečně blízko podzimním vlajkovým modelům v čele s Pixelem 2, Galaxy Note 8 a novými iPhony.

Společnost Essential Andyho Rubina

Andy Rubin

Essential je stále “malý” startup, který jde proti velkým značkám v segmentu prémiových telefonů. A ani jméno Andyho Rubina nemůže vše zachránit. Navíc ve společnosti je evidentně něco špatně, za poslední měsíc dalo výpověď několik klíčových pracovníků na vedoucích místech.

V první polovině tohoto měsíce to byl viceprezident pro marketing Brian Wallace a šéf komunikace Andy Fouché. Dnes společnost opustil Liron Damir, šéf pro tvorbu uživatelského rozhraní. Obvykle takové výpovědi vedoucích pracovníků znamenají, že ve společnosti není něco v pořádku. Obzvlášť zde je to zvláštní, že se odchází před vydáním telefonu na trh.

Myslíte si, že i přes problémy, bude mít Essential telefon úspěch?

Zdroj: androidauthority.com.

 

Komentáře

marinovanec

28.7.2017 19:09

Otázka na konci asi neměla znít takhle…

Daevis

David TrlicaRedaktor 34

28.7.2017 19:12

Neměla, tolik problémů společnosti rozhodně nepřejeme. :) Předěláno.

Милан4еха

28.7.2017 19:47

Kdyby byl Rubin tak dobrej, určitě po něm někdo sáhne a dobře ho zaplatí. Jen s jménem konkurenci neodolá.

Karboxilas

28.7.2017 21:09

Při vší úctě k Rubinovi nevěřím, že dokáže konkurovat takovým velikánům jako Samsung, Huawei nebo Sony

bastien

29.7.2017 18:09

Opravte si na “viceprezident” – píše se to dohromady.

Uni

uni -87

31.7.2017 10:27

Karboxilas: Zmínka o daných společnostech v souvislosti s vydáním není ve smyslu nějakého konkurenčního boje, to je opravdu jak píšeš jiná váhová kategorie, ale jde o mediální pozornost, která bude pokrácena právě danými společnostmi.

RSS (komentáře k článku)