Společnost Essential v problémech? Vedoucí pracovníci dávají výpověď

Essential Phone

Společnost Essential, za kterou stojí otec Androidu Andy Rubin, to v posledních týdnech nemá jednoduché. Nejprve se zpozdilo dodání telefonu Essential, nyní začínají odcházet vedoucí pracovníci.

Společnost Essential čekají rušné časy

I když už se Andy Rubin vyjádřil k tomu, kdy se telefon dostane na trh, tak to rozhodně společnosti Essential moc nepomáhá. Podle posledního vyjádření se má Essential phone dostat na trh v srpnu, což je nebezpečně blízko podzimním vlajkovým modelům v čele s Pixelem 2, Galaxy Note 8 a novými iPhony.

Společnost Essential Andyho Rubina Andy Rubin

Essential je stále “malý” startup, který jde proti velkým značkám v segmentu prémiových telefonů. A ani jméno Andyho Rubina nemůže vše zachránit. Navíc ve společnosti je evidentně něco špatně, za poslední měsíc dalo výpověď několik klíčových pracovníků na vedoucích místech.

V první polovině tohoto měsíce to byl viceprezident pro marketing Brian Wallace a šéf komunikace Andy Fouché. Dnes společnost opustil Liron Damir, šéf pro tvorbu uživatelského rozhraní. Obvykle takové výpovědi vedoucích pracovníků znamenají, že ve společnosti není něco v pořádku. Obzvlášť zde je to zvláštní, že se odchází před vydáním telefonu na trh.

Myslíte si, že i přes problémy, bude mít Essential telefon úspěch?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)