Spirit Roots je nová nádherně vypadající plošinovka. Hru můžete stahovat zdarma

spirit roots android hra

Už na prvních screenshotech a videích ze Spirit Roots se dá vidět nádherné grafické zpracování. Jedná se o 2D plošinovku, která se odehrává na různých místech ve sluneční soustavě.

Spirits Roots je plošinovka, která na první pohled zaujme grafikou

Spirits Roots se odehrává po velké meziplanetární válce ve sluneční soustavě. Život byl téměř zničen a zbývající přeživší se snaží spojit dohromady a přesunout se na novou planetu. Není to ale tak jednoduché.

Spirit Roots Game Official Trailer Video

Spirit Roots Game Official Trailer Video

Ve hře se podíváte rovnou na pět planet, každá je úplně odlišná. Celkově budete muset pokořit 50 úrovní. Každá má navíc tři různé druhy obtížnosti. Kromě nebezpečných překážek se ve hře nachází i více než 10 druhů nepřátel.

Uživatelé, kteří neradi hrají na dotykovém displeji, potěší možnost podpory klasického gamepadu, který můžete k telefonu zapojit například pomocí Bluetooth. Hra vyšla v nefinální podobě, tudíž se nedá na Google Play hodnotit. Nicméně už si ji může každý s předstihem a zdarma vyzkoušet.

Spirit Roots Adventure
Spirit Roots Adventure

Jak se vám líbí Spirit Roots?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)