Spekulace: chystá Samsung tablet s prohnutým displejem?

Galaxy Tab Round

Prohnuté, ohnuté, ohebné a další nezničitelné či nerozbitné displeje budeme v budoucnu vídat určitě více než dnes. Již během roku 2013 přišli dva výrobci (Samsung a LG) s prvními telefony, které disponují prohnutým displejem. Hodně se spekulovalo, zda bude příští vlajková loď Samsungu – Galaxy S5 vybavena nějakým netradičním zobrazovacím panelem.

Méně se mluví o tom, že Samsung možná připravuje i tablet se zakřiveným displejem a s názvem Galaxy Tab Round. Poté, co korejský gigant v roce 2013 prodal přes 40 milionů tabletů, jeho očekávání pro rok následující jsou vysoká a netradičně zpracovaný tablet by prodejům mohl pomoci. Pro uživatele přináší zakřivené displeje lepší čitelnost na slunci a méně odlesků. Zároveň by budoucí modely měly nabídnout lepší odolnost. O technických specifikacích zatím nemůže být řeč. Tablet by měl být sedmi nebo osmipalcový.

Galaxy Tab Round

 

Nechme se překvapit, co na nás Samsung v letošním roce chystá. 

Zdroj: AndroidHeadlines

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)