Toto jsou prý ceny mobilů řady Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 ceny spekulace

Mílovými kroky se blíží začátek roku 2022 a tedy i okamžik, kdy korejský Samsung představí své nové vlajkové telefony ze série Galaxy S22. Kolem očekávané trojice přístrojů už samozřejmě prosakují různé úniky a lepší či horší spekulace, ale na přetřes zatím téměř vůbec nedošly například ceny. Poslední odhady hovořily o tom, že nové “eskové” telefony vyjdou na stejné peníze jako ty z řady S21. Nyní ale tipér @TheGalox_ přináší jiné sumy. Vyšší.

Například model Galaxy S22 Ultra by měl údajně stát o sto dolarů (cca 2 200 Kč) víc než předchůdce. U klasické varianty a modelu Plus pak očekává zvýšení ceny o padesát dolarů. Nutno ale podotknout, že jde o odhadované ceny za základní modely s nižší pamětí, které by snad měly v případě série Galaxy S22 začínat na 256 gigabajtech. Když navíc připočteme spekulaci, že model Ultra dostane S Pen přímo v těle, a také fakt, že je velký problém s výrobou procesorů a jejich cenami, bylo by takové zdražení překvapivé? Jsme zvědaví, jaké ceny Samsung nakonec nasadí.

Kolik myslíte, že budou tyto mobily stát?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)