Specifikace Pixel 2 a Pixel 2 XL se dostaly na internet

specifikace pixel 2 xl

Google příští týden plánuje velkou akci, kde představí své nové hardwarové novinky. Dnes už v podstatě víme, co všechno Google představí, a to včetně toho, jaké specifikace Pixel 2 a Pixel 2 XL budou mít.

Specifikace Pixel 2 a Pixel 2 XL prozradily několik rozdílů

To, že Google chystá odlišné Pixel 2 telefony už víme nějakou dobu, chyběly ale dlouho detailnější informace. Ty jsme nyní dostali díky serveru Android Authority, který zveřejnil velmi zajímavé informace.

Větší Pixel 2 XL má mít zahnutý QHD displej, velikost displeje není známá, nicméně měl by zabírat 80 až 85 procent přední strany, což ho řadí zhruba do stejné kategorie minimálních rámečků jako má Galaxy Note 8, ten má 83,2%. Pixel 2 má být klasičtější telefon s Full HD displejem, který nebude zahnutý a nemá mít minimální rámečky.

specifikace pixel 2

V obou telefonech se o výkon má starat Snapdragon 835. paměť RAM nebyla blíže specifikována, víme ale úložiště, které bude ve dvou verzích, a to buď 64 nebo 128 GB.

Potěší informace o tom, že by měly mít oba telefony stereo reproduktory, nadšení ale hned vyprchá, protože se údajně nedostane na 3,5 mm audio jack. Na určitých trzích by však měla být v balení USB-C sluchátka. Fotoaparát by měl být na zadní straně stále jeden, a to i s podporou optické stabilizace obrazu.

chystane novinky google pixel 2 xl ilustracni foto Google Pixel 2 XL ilustrační fotografie

Chybět nebude ani vylepšená čtečka otisků prstů, zvýšená odolnost IP67, Gorilla Glass 5 a také baterie o kapacitě 3 520 mAh u Pixel 2 XL. Menší model by měl mít kapacitu baterie 2 700 mAh. Nakonec dvě zajímavé novinky, tou první je podpora esim a také mačkacího rámu, který jsme mohli vidět u HTC U11.

Těšíte se na nové Pixel 2 telefony?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)