Telefony Pixel 2 a Pixel XL 2 se představí 4. října

telefony pixel druha generace

Telefony Pixel 2 a Pixel XL 2 se oficiálně představí 4. října. Potvrdili to nové reklamy, které se objevily v USA. O tomto datu už se spekulovalo několik týdnů, teprve ale až nyní to máme potvrzené.

Telefony Pixel 2 a Pixel XL nebudou jedinou představenou novinkou

Podobně jako třeba Apple před několika dny představil společně s novými iPhony, také novou verzi chytrých hodinek Apple Watch, nebo chytrou televizi Apple TV, tak i Google na svou akci nejde jen s jednou novinkou. Podle všeho přijde hned s několika zajímavými zařízeními.

pixel telefony akce

Samozřejmě nová verze telefonů Pixel bude hlavním tahákem. Pak by se ale také měl ukázat nový prémiový chromebook, který by měl zároveň fungovat jako tablet. Velkou část akce se bude také Google věnovat Asistentu Googlu.

Očekávají se nová sluchátka, která budou mít zabudovanou podporu asistenta, dále také nový chytrý reproduktor. Ten by měl být menší a levnější, což je očekáváná reakce hlavně kvůli Amazonu, kde je u lidí nejoblíbenější právě nejlevnější verze reproduktoru Amazon Echo. Trochu divočejší spekulace se pak týká prémiového reproduktoru, který by v sobě měl mít i mesh router. Dočkat bychom se také mohli samotného rozšíření Asistenta Googlu do dalších jazyků.

Těšíte se na nové telefony Pixel 2?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)