TOPlist

Speciální smartphone dorazil do Česka. Má brutální výkon a špičková sluchátka přímo v balení

ASUS_smartphone_snapdragon_insiders

Komerční článek

  • Listopad přináší top nabídky na trhu, včetně limitovaných speciálních produktů.
  • Exkluzivní ASUS Smartphone je dostupný za 9 999 Kč u jediného prodejce.
  • Telefon má 16GB/512GB paměť, 144Hz AMOLED displej, Snapdragon 888 5G chipset, a výbavu pro hráče.

Listopad je synonymem těch nejlepších nabídek na trhu a ne jinak je tomu i letos. Kromě nejnižších cen se ale objevují i speciální produkty, které se mimořádně vyplatí a mnohdy jsou i limitované. Přesně takový je speciální ASUS Smartphone, který momentálně představuje nejnadupanější telefon do 10 tisíc. A koupíte ho exkluzivně u jediného českého prodejce.

ASUS Smartphone for Snapdragon Insiders je sice poněkud neobvyklý název pro telefon, o to speciálnější samotné zařízení je. Jedná se o limitovaný smartphone, jehož cenovka se při příchodu na trh pohybovala okolo 30 tisíc, exkluzivně u Mobil Pohotovosti ho ale nyní koupíte jen za 9 999 Kč. A za tuto cenu je skutečně hodně zajímavý.

Bezdrátová sluchátka v balení

V první řadě zaujme bohatým balením, ve kterém kromě rychlého adaptéru, dvojici USB-C kabelů a ochranného krytu najdete kvalitní bezdrátová sluchátka Snapdragon. Samotný telefon si pak získá vaši pozornost špičkovými parametry, zejména obří pamětí 16GB/512GB, která je v této cenové relaci nevídaná.

ASUS_smartphone_snapdragon_insiders_packaging

Nejlepší výbava do 10 tisíc

I ostatní parametry jsou ovšem špičkové. Vpředu se vyjímá 6,78″ 144Hz AMOLED displej, výkon zajišťuje vlajkový čipset Snapdragonu 888 5G a slušné je i 65W rychlonabíjení, přičemž potřebný adaptér je součástí balení. Svými parametry jde o ideální a hlavně cenově dostupný smartphone pro hráče, čemuž nasvědčuje i funkce Snapdragon Elite Gaming, kdy telefon sníží veškeré odezvy, zlepší barvy displeje a dá maximální prioritu hře.

Zdaleka si ho ale nemusí pořizovat pouze hráči. ASUS Smartphone je povedený po všech stránkách, tudíž nabízí i kvalitní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací a schopností nahrávat 8K videa. Po jeho boku pak stojí ještě 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv a teleobjektiv s trojnásobným zoomem.

ASUS_Smartphone_packaging

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)