Speciální sleva pro čtenáře: Samsung Watch5 a Galaxy Buds za ty nejlepší ceny

Samsung_Galaxy_Watch5_Pro

Komerční článek

Koupě chytrých hodinek a bezdrátových sluchátek od Samsungu se teď opravdu vyplatí. Mobil Pohotovost totiž tyto produkty nejen zlevnila, ale navíc si pro čtenáře tohoto článku připravila i exkluzivní slevový kód „extra15“, díky kterému se akční cena poníží ještě o dalších 15 %. Pokud tedy přemýšlíte o nějakých chytrých hodinkách nebo sluchátkách, máte ideální příležitost ušetřit pořádně tučný balík.

Galaxy Watch5 se slevou až pět tisíc

Pojďme si ukázat, jak si zajistit tu nejnižší cenu. Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 se běžně prodávají za 7 489 Kč. Pokud vyměníte jakékoliv vaše staré zařízení za nové hodinky Samsung, můžete využít výkupní bonus až 3 000 Kč. Díky slevovému kódu „extra15“, který použijete v košíku, si tak snížíte cenu za Samsung Galaxy Watch5 až na 4 366 Kč.

Stejným způsobem si lze opatřit suprovou cenu i za vlajkovky Samsung Galaxy Watch5 Pro (běžně 11 989 Kč). Díky slevovému kódu a výkupnímu bonusu je seženete za 7 191 Kč, což je sleva téměř pět tisíc korun, a to už je slušný obnos ušetřených peněz.

Ceny po odečtení bonusu a uplatnění kódu:

Samsung_galaxy_watch5_sapphire

Sleva na slevu. Galaxy Buds2 Pro za 4 242 Kč

Za super cenu si můžete pořídit také aktuálně nejlepší bezdrátová sluchátka od Samsungu Galaxy Buds2 Pro. Běžně se prodávají za 5 690 Kč, nyní jsou ve slevě za 4 990 Kč. Čtenáři toho článku se však použitím slevového kódu „extra15“ dostanou na cenu 4 242 Kč.

Samsung_galaxy_buds2_family

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)