Populární e-mailový klient Spark se dočkal nového designu. Nechybí ani tmavý režim

spark emailový klient

Spark patří bezesporu k těm nejoblíbenějším e-mailovým klientům pro systémy Android a iOS. Nabízí totiž spoustu možností přizpůsobení a pokročilých funkcí, ovšem co se týče uživatelského rozhraní, zde nad některými konkurenty zaostává. To se má nyní změnit, jelikož Spark nalezneme v Google Play v úplně nové verzi.

Spark Email for Android gets stylish Dark Mode

Spark Email for Android gets stylish Dark Mode

Ta přináší kompletní redesign, díky němuž je aplikace mnohem přehlednější a k němu přidává také tmavý režim. Divný a starý vzhled byl nahrazen čistějším pozadím (bílým, nebo černým v závislosti na zvoleném režimu). Existuje však mnoho dalších vylepšení, jako nový font písma a dlouho chybějící možnost zobrazení avatarů vedle kontaktů.

Aktualizace ale není pouze kosmetická. Spark nyní nabízí ještě větší možnosti přizpůsobení. Nově lze vybrat, jaké rychlé akce se zobrazí v dolní části otevřeného e-mailu. Aktualizace je dostupná nyní a to jak v App Store, tak i v Google Play.

Jak se vám líbí nový Spark?

Zdroj: theverge.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)