TOPlist

Pusťte si do mobilu legendární Space Invaders. Stojí teď jen 49 Kč

Space Invaders akce Android Google Play sleva

Neexistuje moc významnějších arkádových her než jsou notoricky známí Space Invaders. Souhlasíte? A chtěli byste si tuto legendární primitivní (ale rozhodně ne lehkou!) zahrát i na mobilu? Teď máte fajn příležitost si ji pořídit se slevou. V oficiálním obchodě Google Play je momentálně k dostání za akčních 49 Kč, přičemž za běžných okolností vyjde na cca 120 korun. Vydavatelem je společnost Taito, která stála i za původní verzí. Řádnou pozornost tak dostaly všechny herní prvky a detaily, které hráči na této vesmírné střílečce milují.

Space Invaders
Space Invaders

„Zažijte krále stříleček, arkádový hit, který si získal srdce zástupů fanoušků a vzal svět útokem! Použijte své dělo k obraně Země před vlnami sestupujících mimozemských vetřelců! Všechny prvky, které si pamatujete, byly věrně obnoveny: nepolapitelné UFO, technika „Nagoja Attack“ a nekonečná hratelnost! Tato edice obsahuje tři způsoby ovládání, čtyři režimy zobrazení a bonusové doplňky včetně vzácných materiálů z vývoje původní hry!“ stojí v oficiálním popisu. Zaujal? Tak na co ještě čekáte?

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které další legendární arkádovky máte v mobilu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)