Sony připravuje hodně protáhlý telefon s netradičním designem. Představí se za 14 dní

sony xperia xa3 design

Na veletrhu MWC 2019 uvidíme představení nových Sony Xperia telefonů. Dnes jsme se dočkali prvních renderů telefonu Sony Xperia XA3. Už na první pohled si všimnete, že je zde několik věcí úplně jinak než jsme zvyklí u konkurence.

Sony Xperia XA3 se bude zcela odlišovat od konkurenčních telefonů

Už dříve proběhly internetem spekulace, že Sony chystá telefon s hodně netradičním poměrem stran 21:9. Mluví se i o tom, že vlajkový model Xperia XZ4 bude mít tento poměr stran. Prozatím se však můžeme podívat na levnější verzi. Ihned na první pohled nás zaujala spodní strana s minimálním rámečkem. Má to ale svůj důvod. Sony všechen důležitý hardware ze spodní strany přesunul úplně nahoru.

Výsledkem je větší vrchní rámeček, který svou velikostí připomíná telefony, které vycházely před třemi lety. To, jestli je to pěkné, nebo ne, necháme na každém z vás. Nicméně Sony má plusové body za to, že zkouší něco úplně jiného. Zadní strana telefonu je poměrně normální. Vidět můžeme duální fotoaparát s bleskem. Čtečka otisků prstů není v displeji, ale je na boku telefonu v zapínacím tlačítku. Zároveň na vrchní straně je 3,5mm audio konektor.

Jak se vám líbí design Sony Xperia XA3? Myslíte si, že telefon uspěje?

Zdroj: winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)