Sony Xperia X Performance brzy obdrží betu Androidu 7.0 Nougat

sony xperia x performance

Sony v srpnu slibovalo, že beta testování Androidu 7.0 Nougat pro smartphone Sony Xperia X Performance chystá spustit již brzy. Nyní se zdá, že své sliby plní a beta testování nové verze systému spouští právě nyní. Ti, kteří se do beta testu přihlásili totiž začínají hromadně dostávat maily, které potvrzují, že první build je již doslova za dveřmi.

Beta pro Sony Xperia X Performance tu bude možná již dnes

Aktualizace by mohla přihlášeným zájemcům dorazit možná již během dneška, případně během zítřka. Novinky, které Android 7.0 Nougat přináší jsou již ale dávno známé, takže všichni zájemci moc dobře vědí co mohou očekávat. Pokud jde o UI a UX, očekáváme, že sem Sony přenese to nejlepší z minulých verzí systému. Víme ale dobře, že Sony systém neupravuje nijak do hloubky, takže nové funkce bychom měli očekávat opravdu jen na systémové úrovni.

Sony Xperia X Performance

Vzhledem k tomu, že podle plánů výrobce měl být beta update pro Sony Xperia X Performance a Xperia XZ dostupný již v říjnu, můžeme vidět jisté zpoždění v harmonogramu výrobce. Tyto dva smartphony mají být úplně první s Androidem 7.0 Nougat v portfoliu Sony. Po nich bude následovat Xperia X a Xperia X Compact. Starší vlajkové lodě ze série Z5, spolu se Z3+ a Z4 Tablet, by  se měly updatu dočkat během příštího roku.

Sony Xperia X Performance

Sony Xperia X Performance

1.0
  • Displej 5" FullHD IPS
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 820
  • RAM 3GB
  • Fotoaparát 23 MP
  • Baterie 32/64 GB
  • Cena od 13 309 Kč

Zdroj. androidpolice.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)