TOPlist

Sony pracuje na ohebném telefonu Xperia F. Rovnou bude podporovat 5G sítě

sony xperia f

Nové zprávy hovoří o tom, že společnost Sony pracuje na vlastním ohebném telefonu, který se má nazývat Xperia F. Vývoj je stále v rané fázi a dříve než v příštím roce bychom se telefonu dočkat neměli.

Sony Xperia F má mít displej v poměru stran 21:9

Novinka by si měla zachovat podlouhlý design, který jsme tento rok mohli již vidět u několika Sony telefonů. Poměr stran displeje má být 21:9 a využívat se má ohebný OLED panel od Samsungu. Vzhledem k tomuto poměru stran se nabízí vertikální ohýbání.

sony xperia 1

Kromě toho by měl telefon již rovnou podporovat 5G sítě. A to jako jeden z prvních Sony telefonů vůbec. Bude zajímavé sledovat, jestli se Sony dokáže s ohebným telefonem dostat s čísly opět nahoru. Mobilní divize poslední roky není moc úspěšná. Japonská společnost nestačí držet krok s čínskými značkami, což se projevilo i tím, že Sony nedávno oznámilo odchod z několika klíčových trhů.

Myslíte si, že bude mít ohebný telefon Sony úspěch?

Zdroj: gsmarena.com, letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)