Sony uvádí špunty WF-C500 a náhlavní sluchátka WH-XB910N

Sony sluchátka WF-C500 WH-XB910N parametry ceny

Společnost Sony uvádí na český trh dvoje nová bezdrátová sluchátka. Jde o TWS (true wireless) model WF-C500 se silikonovými špunty a variantu WH-XB910N s náhlavním mostem a circumaurálními náušníky. Obě novinky se u nás začnou prodávat ještě v průběhu října. Jaké jsou parametry a ceny?

Sony WF-C500

TWS novinka sází na velmi malou hmotnost a štíhlý design špuntů i pouzdra, ale slibuje kvalitní zvuk včetně basů a desetihodinovou výdrž samotných sluchátek. V kombinaci s pouzdrem to může být dalších deset. Sluchátka umožňují spojení s Google Asistentem či Siri, standard IPX4 zase zaručuje odolnost proti potu a stříkající vodě. Frekvenční rozsah je 20 až 20 000 Hz s podporou DSEE a skrze aplikaci je dostupný ekvalizér. O přenos se stará Bluetooth 5.0 a cena byla společností Sony stanovena na 2 699 Kč.

Sony WH-XB910N

Nový model sluchátek “na hlavu” vábí na velmi silné basy, které se mohou při kabelovém připojení dostat až na spodní hranici 7 Hz. U bezdrátového Bluetooth 5.2 (SBC, AAC, LDAC) přenosu nabízí novinka rozsahy 20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz) a 20 až 40 000 Hz (vzorkování LDAC 96 kHz, 990 kb/s). Sluchátka dále nabízejí volitelné hladiny aktivního potlačení hluku, zlepšování kvality hlasu při hovorech a v neposlední řadě až třicetihodinovou výdrž. Doporučená maloobchodní cena je 4 999 Kč.

Který model vás zaujal víc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)