TOPlist

Špičkový poslech výhodněji. Cena sluchátek Sony WF-1000XM5 klesla na historické minimum!

sony wf-1000xm5 sleva
  • Sony WF-1000XM5 jsou špičková sluchátka pro náročné
  • Nabízí pokročilé aktivní potlačení hluku a čistý zvuk
  • Nyní je lze pořídit za pouhých 5 tisíc korun

Koncem loňského července představila japonská společnost Sony nová bezdrátová sluchátka pro ty nejnáročnější posluchače, kteří si skutečně potrpí na špičkové kvalitě. Hlavním lákadlem špuntů s označením WF-1000XM5 bylo výrazně pokročilejší aktivní potlačení hluku (ANC), avšak oproti předešlé generaci se dočkala i dalších vylepšení. Zatímco jejich oficiální doporučená cena při vydání činila 6 999 Kč, nyní je možné je sehnat o necelé dva tisíce levněji. Cena klesla na historické minimum!

Sony WF-1000XM5 spoléhají na speciálně navržený měnič Dynamic Driver X. Výrobce v tiskové zprávě kdysi uvedl, že sluchátka „jsou navržena tak, aby vás pohltila tak kvalitním zvukem, že máte pocit, jako byste byli ve studiu se svými oblíbenými umělci“. O přesné a křišťálově čisté zpracování audia se stará kombinace HD Noise Cancelling procesoru QN2e a integrovaného čipu V2.

Sony WF-1000XM5

Každé ze sluchátek je vybaveno trojicí mikrofonů, což i díky algoritmu pro redukci šumu zajistí ničím nerušenou kvalitu vašich telefonátů. Protistrana bude ušetřena nepříjemného hluku způsobeného větrem nebo projíždějícími dopravními prostředky. Dále samozřejmě nechybí technologie pro sledování hlavy, 360° audio, podpora kodeku LDAC a atraktivně zní i funkce DSEE Extreme, zvyšující kvalitu komprimované digitální hudby v reálném čase. Sony WF-1000XM5 navíc mají o 25 % menší a o 20 % lehčí konstrukci než model WF-1000XM4.

Cena: 5 025 Kč

Sony WF-1000XM5 je nyní možné pořídit za 5 026 Kč u prodejce Alza, a to s kódem ALZADNY20. Portál iWant je pak nabízí za 5 025 Kč bez nutnosti použití kteréhokoliv kódu.

Sony WF-1000XM5 sluchátka pouzdro

Potrpíte si na skutečně vysoké kvalitě zvuku při poslechu hudby?

Zdroj: Heureka, Tisková zpráva

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)