TOPlist

Chudáci sousedi. Sony uvedlo nejsilnější reproduktor řady X

Sony bezdrátový reproduktor SRS-XV900

Společnost Sony představila nový bezdrátový reproduktor SRS-XV900, který má být nejvýkonnějším a nejhlasitějším modelem (ačkoli přesný výkon zveřejněn nebyl) z celé produktové řady X-series. Třípásmová „bedna“ s frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz, Bluetooth 5.2, kodeky SBC, AAC a LDAC se chlubí například čtvercovou reproduktorovou jednotkou X-Balanced zajišťující větší akustický tlak nebo šesticí výškových reproduktorů umístěnými na třech stranách.

Novinka Sony SRS-XV900 měří cca 41 x 88 x 44 centimetrů a váží 27 kilogramů. Příjemnější mobilita je zajištěna díky rukojeti a kolečkům. Reproduktor je schopný se propojit až se stovkou dalších v rámci značky Sony a k dispozici jsou mimo jiné i funkce karaoke či Sony TV Sound Booster pro vylepšení zvuku z televizoru.

Introducing the Sony SRS-XV900 Wireless Speaker

Introducing the Sony SRS-XV900 Wireless Speaker

Mezi možnosti vstupů patří optika, USB, zdířky jack pro připojení nástroje či mikrofonu a samozřejmě Bluetooth. Nechybí RGB osvětlení a horní ovládací panel.

Maximální výdrž baterie na jedno nabití je 25 hodin, což je velmi slušná hodnota. Díky rychlému nabíjení je možné získat 3 hodiny přehrávání za 10 minut. Tato zábava nicméně vyjde na nemalé peníze. Reproduktor SRS-XV900 bude v prodeji od začátku října 2022 za odhadovanou maloobchodní cenu 29 990 Kč.

Kde byste využili takový reproduktor?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)