Sony předělalo PlayStation aplikaci. Konečně má moderní vzhled

sony aplikace playstation

Pokud jste někdy používali PlayStation aplikaci na vašem telefonu, tak víte, jak byla chaotická a celkově zastaralá. To už ale neplatí, Sony kompletně aplikaci předělalo do moderního kabátu. Více prostoru dostaly sociální aspekty, které se ve známých herních konzolích objevily se spuštěním poslední verze PlayStation 4.

S novou PlayStation aplikací přichází i zápory

Ale jen chválit novou aplikaci nejde, Sony po aktualizaci odstranilo dvě funkce. Té výraznější si všimnete velmi rychle. Z aplikace již nepůjdou přehrávat živé přenosy z PS4. Uživatelé budou muset použít Twitch či YouTube. Dále zmizela funkce Second Screen, která šla použít k základnímu ovládání konzole přes telefon, anebo jste si přes ni mohli zobrazovat užitečné informace z her.

playstation aplikace sony

PS4 Second Screen je nyní k dispozici jako samostatná aplikace, takže majitelé PlayStationu budou mít v telefonu o aplikaci navíc. Pokud jde o samotný nový design aplikace, tak stylem připomíná například Facebook, kdy je hlavní menu na spodní straně obrazovky. V menu najdete možnost sledovat, kdo je online, budou se vám posílat oznámení, pozvánky. Dále si můžete přizpůsobovat profil, porovnávat trofeje anebo chatovat.

PlayStation App
PlayStation App
PS4 Second Screen
PS4 Second Screen

Líbí se vám nový design PlayStation aplikace?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)