Aplikace Twitch se zásadní aktualizací: Možnost přihlášení k placeným odběrům a další

Twitch – placené odběry – náhleďák

Myslíte si, že je hraní her snadné? No tedy, ono hraní her je snadné, ale zkuste k tomu připojit smysluplný komentář a skloubit to dohromady. Možná se to stále zdá jednoduché, ale pravda je taková, že na to už člověk potřebuje trochu umu i jinde než v hraní. Někteří z autorů takových gamingových videí se svůj um snaží alespoň trochu zpeněžit, a to například skrze svůj kanál ve službě Twitch, která nabízí placený odběr. Tato možnost byla dosud k dispozici pouze v prohlížeči na PC, což se ale nyní mění. Aktualizace totiž možnost placených odběrů integruje konečně také.

Twitch - aktualizace přináší placené odběry

Twitch autory podporuje, vy můžete také

Při přihlášení k odběru vysílání tak nyní můžete vybrat platební metodu a spravovat celou transakci od začátku až do konce. Pár kaček můžete poslat některému autorovi díky tomu, že jeho vysílání začnete odebírat. Pokud ale někoho chcete podpořit a již jste ho začali odebírat v minulosti, kdy aplikace neumožňovala platby, můžete udělat tzv. „re-subscribe“, kdy původní odběr zrušíte a zadáte ho znovu.

Aktualizace ale nezůstává u jediné novinky. Přestože je možnost placených odběrů zcela zásadní a pro mnoho autorů důležitá, pro samotné diváky je důležitá také správa odběrů. Ta v aplikaci také neměla valné zastání, přičemž nyní se toto mění.

Twitch - aktualizace přináší správu odběrů

Aktualizace by se měla šířit postupně skrze Obchod Play. Pokud ještě nemáte nejnovější vydání, rozhodně chvilku počkejte. Dříve či později musí i k Vám dorazit.

Twitch: Live Game Streaming
Twitch: Live Game Streaming

Zdroj: TwitchBlog.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)