Máte Playstation 5? Sony odhalilo nádherné kryty a ovladače!

sony ps5 nové kryty
  • Sony odhalilo novou kolekci krytů pro konzole Playstation 5 s názvem Deep Earth Collection 
  • Dostalo se také na nové barevné varianty ovladačů DualSense 
  • Předobjednávky startují již 4. října

Společnost Sony na včerejší akci State of Play představila několik nových titulů pro Playstation 5 v čele s novým Spider-Manem, dostalo se ale také na nové barvy krytů konzole a ovladačů DualSense.

Kolekce nese název Deep Earth Collection, přičemž první novou barvou je Volcanic Red. Tento odstín červené je sytější a jasnější než dříve oznámená sada Cosmic Red. Co tuto barvu odlišuje, je její kovový povrch, který jí dělá o něco lesklejší. Dalším odstínem je Cobalt Blue, který je rovněž o něco sytější než dřívější Starlight Blue.

Deep Earth Collection | PS5

Deep Earth Collection | PS5

Asi nejzajímavější variantou je Sterling Silver. Tento odstín disponuje stejným povrchem jako ostatní dva odstíny a na fotografiích vypadá skvěle. Je důležité poznamenat, že tyto nové barvy budou k dispozici pouze jako volitelné kryty pro stávající majitele PlayStation 5. Novou konzoli v těchto barvách nekoupíte. Ve stejných výše zmíněných barvách, tedy Volcanic Red, Starlight Blue a Sterling Silver budou k dostání také ovladače DualSense. Co se týče cen, ovladače budou k dostání za 75 dolarů (asi 1 720 korun bez daně) a kryty za 60 dolarů (asi 1 400 korun bez daně).

ovladače dualsense

Předobjednávky začínají 4. října, přičemž červené a modré doplňky budou k dostání již 3. listopadu, stříbrné pak od 26. ledna příštího roku.

Jak se vám líbí nové příslušenství pro Playstation 5?

Zdroj: Playstation Blog, GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)