Sony LinkBuds S „Earth Blue“: Jak asi hrají barely na vodu?

Sony LinkBuds S Earth Blue sluchátka barely

Společnost Sony představila novou verzi svých bezdrátových sluchátek LinkBuds S s označením „Earth Blue“. Jak název trochu napovídá, jedná se o produkt, při jehož výrobě se myslelo na životní prostředí a šetrné nakládání s materiály. V tomto konkrétním případě jsou části konstrukce a pouzdra sluchátek vyrobené z recyklovaných pryskyřic, které pocházejí z plastových barelů na vodu.

„Výsledný materiál použitý pro sluchátka LinkBuds S „Earth Blue“ vytváří krásný jedinečný mramorový vzor, přičemž každý jednotlivý kus je navržen tak, aby měl jiný vzor,“ uvádí Sony v tiskové zprávě s tím, že část z prodejní ceny také poputuje na ochranu přírody. Dva americké dolary (cca 50 Kč) z ceny každého prodaného kusu budou věnovány na podporu aktivit v oblasti ochrany oceánů.

Cena sluchátek LinkBuds S v barvě „Earth Blue“ bude 4 499 Kč a budou v prodeji od poloviny listopadu 2022. Kromě tohoto nového modelu Sony oznámilo, že modely řady LinkBuds dostanou aktualizaci softwaru, která zpřístupní funkci Multipoint Bluetooth, která umožňuje připojení ke dvěma zařízením současně. Do konce roku se stejného vylepšení dočkají i sluchátka WF-1000XM4.

Jak moc hledíte při nákupu elektroniky na životní prostředí?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)