Sony má v ČR nové 4K televizory Bravia X80L s Google TV

Sony Bravia X80L Google TV ČR 4K televizory předobjednávka

Společnost Sony posílá na trh v ČR první televizory s modelovým ročníkem 2023. Jde o sérii Bravia X80L, která představuje 4K HDR televizory v šesti různých velikostech a systémem Google TV. Nové modely jsou již k předobjednání, nicméně ceny zatím zůstávají utajeny.

Funkce televizorů Sony Bravia X80L (85″, 75″, 65″, 55″, 50″, 43″):

 • 4K HDR Processor X1 reprodukuje větší hloubku, textury a přirozené barvy díky technologii Object-based HDR remaster.
 • Google TV: Více než 700 000 filmů a televizních epizod na jednom místě. Google TV přináší oblíbený obsah z různých aplikací a předplatných a organizuje ho.
 • Vychutnejte si filmy, které jsou součástí služby BRAVIA CORE: Vychutnejte si streamování filmů ve vysoké kvalitě v rozlišení 4K UHD, které jsou součástí aplikace BRAVIA CORE, exkluzivně na vybraných televizorech Sony.
 • Všechna herní nastavení na jednom místě: Pomocí nabídky Game Menu můžete rychle spravovat nastavení obrazu her a pomocných funkcí v jediném pohodlném rozhraní.
 • Model X80L je skvělý herní televizor. Rozpozná, kdy je připojena a zapnuta konzole, a automaticky se přepne do režimu Auto Low Latency prostřednictvím rozhraní HDMI 2.1, takže si můžete vychutnat plynulejší a citlivější hraní.
 • Inovativní reproduktorové jednotky X-Balanced zajišťují křišťálově čistý zvuk, aniž by to bylo na úkor štíhlosti televizoru.
 • Větší zábava: Zažijte pohlcující a poutavý filmový obsah podle původní vize tvůrce díky podpoře Dolby Vision.
 • Rozšířený zážitek z televizoru díky BRAVIA CAM: Videochat s přáteli a rodinou.
 • Všechna nastavení Eco na jednom místě: Na panelu Eco Dashboard jsou všechna uživatelská nastavení na jednom místě, a lze je tak snadněji měnit jednotlivě nebo najednou. Pomocí možnosti Easy Setup (Snadné nastavení) mohou uživatelé optimalizovat nastavení pro prostředí, ve kterém sledují film.
 • Díky rámečku Flush Surface se můžete soustředit na to, co je důležité – na obraz – a samotný televizor je moderní a minimalistický, takže se hodí do každého interiéru.
 • Dvoupolohový, černý, štíhlý stojan na televizor s klínovým profilem nabízí maximální pohodlí a je navržen tak, aby se vešel na široké i úzké plochy nábytku.

Představujeme televizor Sony BRAVIA X80L

Představujeme televizor Sony BRAVIA X80L

K dispozici je také nový nástroj společnosti Sony pro editaci kanálů. Výrazně usnadňuje přizpůsobení pořadí kanálů v televizoru. Po stažení do telefonu se systémem Android můžete zobrazit a změnit pořadí kanálů jednoduchým přetažením nebo vyhledáním kanálu a zadáním jeho požadovaného čísla. Předběžné objednávky se provádějí na webu Sony, kde jsou také k dispozici všechny detailní parametry.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte názor na televizory Sony?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)