TOPlist

Sonic přiběhl na Android: Gameloft přináší klasickou hru v novém kabátu

sonic hra android

Minulý týden se teprve spustily předregistrace pro novou Sonic hru s podtitulem Runners Adventure a dnes již hru můžete instalovat na své Android zařízení.

Sonic Runners Adventure nabízí tradiční zážitek ze slavné herní série

V posledních několika letech jsme mohli vidět mnoho her se Sonicem v hlavní roli. Jen málo z nich ale bylo v klasickém 2D pohledu a hratelnosti z devadesátých let, kdy slavil Sonic největší úspěch. Na „velké“ konzole se už lidé dočkali několik měsíců zpátky, nyní přišel čas na Android.

Sonic Runners Adventure Launch Trailer

Sonic Runners Adventure Launch Trailer

V této novince se kromě Sonica objevují i další známé postavy série jako třeba Tails a Knuckles. Cílem hry je projít úroveň pekelnou rychlostí, posbírat co nejvíce prstenů a porazit Eggmana a jeho poskoky.

Zajímavé je to, že o výrobu hry se stará Gameloft a ne Sega. I to by mohl být jeden z důvodů, proč si nového Sonica vyzkoušet. Jedná se o prémiovou hru, takže za ni musíte zaplatit 57 Kč. Za tuto částku ale dostanete kompletní hru bez reklam a dodatečných nákupů za reálné peníze. Průměrné hodnocení hry je zatím 4,7.

Sonic Runners Adventure game
Sonic Runners Adventure game

Hráli jste někdy Sonica?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)