Menu

O chytré brýle Spectacles není zájem. Snapchat má plné sklady

Chytré brýle Snapchat Spectacles měly zpočátku úspěch a v prvních měsících byl o ně zájem. Jenže jak rychle přišel zájem, tak rychle i zmizel a společnost má nyní stovky tisíc kusů připravených ve skladech. Přijde brzy velká slevová akce?

Snapchat se chytrých brýlí Spectacles nedokáže zbavit

Ještě minulý rok byly tyto chytré brýle nedostatkovým zbožím, lidé v zahraničí stáli dlouhé fronty, aby si je mohli koupit. Využívali toho i překupníci, kteří dokázali prodávat brýle i za v přepočtu 50 tisíc Kč. Jejich normální cena je přitom zhruba 4 tisíce.

spectacles bryle

CEO společnosti se také chlubil tím, že se dokázalo prodat více než 150 tisíc kusů. I tohle prohlášení mohlo mít vliv na to, že Snapchat nechal vyrobit další stovky tisíc těchto brýlí. Jenže vůbec neodhadli, že se bude jednat jen o krátkodobý trend a nyní je již po brýlích Spectacles minimální poptávka. Podle několika blízkých zdrojů má tak Snapchat nyní plné sklady a přemýšlí, jak s brýlemi naloží dále. Nabízí se samozřejmě výprodej, protože cena je stále vysoká na to, co brýle dokážou. A to natáčet krátká videa na jednu sociální síť.

Koupili byste si tyto chytré brýle za mnohem menší cenu?

Zdroj: highsnobiety.com

 

Komentáře

Vrbajz

Vrbajz 0

25.10.2017 5:54

Jsou ošklivé vypadají jako dětská hračka tak za 200Kč bych to dětem koupil nahraní

majxik09

25.10.2017 10:46

Rekl bych ze vim kde je chyba… tohle je poprve co o nich slysim :)

Douber

25.10.2017 16:55

On se najde někdo kdo to dobrovolně nosí?

RSS (komentáře k článku)