Smartbe Intelligent Stroller: Chytrý kočárek, který se od vás nehne

Smartbe Intelligent Stroller 1

Tipovali byste ještě před několika lety, že se štítek “chytrý” nalepí na kočárek? Nejspíše nikoliv. Dnes to pro nás sice není takové překvapení (chytré je dnes kde co, že?), stejně je ale vždy úsměvné takový koncept vidět v akci. Nebo alespoň na videu internetové kampaně serveru Indiegogo, kde začíná spousta podobných konceptů. Smartbe Intelligent Stroller je chytrý kočárek, který se od vás nehne a navíc jej lze ovládat mobilním telefonem.

Smartbe Intelligent Stroller: Vlastní pohon i kompatibilita s Androidem

Chytrý kočárek Smartbe Intelligent Stroller se snaží, asi jako každé chytré zařízení, usnadnit práci uživatelům, v tomto případě především maminkám a tatínkův. Nejspíše největším tahákem je vlastní pohon, díky kterému ušetříte své svaly. No anebo můžete při kolébání své ratolesti sportovat, Smartbe Intelligent Stroller totiž sleduje vzdálenost a sám “jede” před vámi. Přesvědčte se sami.

Ale to není zdaleka vše. Chytrý kočárek Smartbe Intelligent Stroller nabízí i jiné zajímavé funkce, z nichž nás logicky nejvíce nadchnula propojitelnost s mobilním telefonem – kočárek můžete sledovat či spouštět další chytré funkce. Jmenujme například:

  • možnost sledovat dítě pomocí kamery
  • možnost sledování teploty v kočárku i ve schránce pro zahřívání nápoje
  • bezdrátové reproduktory pro spouštění ukolébavek
  • ovládání skrze chytré hodinky a další

80 tisíc korun za nejvybavenější model

Zajímavý produkt teprve započal svou existenci na crowdfundingovém serveru a nutno podotknout, že prozatím finanční prostředky nenasbíral, ale stále zbývá necelý měsíc. A cena? Ta startuje od 900 dolarů (cca 23 000 Kč) za model, který již lze považovat za chytrý. Za nejvybavenější variantu pak zaplatíte až 3199 dolarů, tedy přibližně 80 000 Kč.

smartbe-high-tech-stroller

zdroj: indiegogo.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)