Telefon budoucnosti Meizu Zero lidi nezajímá. Kampaň na Indiegogo skončila katastrofálně

meizu zero konec indiegogo kampan

V lednu tohoto roku jsme se dočkali představení dvou hodně zajímavých a netradičních telefonů.  A to Meizu Zero a Vivo Apex 2019. Dalo by se říct, že se jedná o takové telefony budoucnosti. Jsou totiž kompletně bezdrátové, nemají konektory,. tlačítka, sloty na SIM/microSD ani reproduktory. První jmenovaný se objevil na crowdfundingové kampani, kde ale dopadl katastrofálně. Společnost nevybrala ani polovinu požadované částky.

Bezdrátový telefon Meizu Zero u lidí neuspěl

Ono už bylo podivné i to, že tak velká společnost jako Meizu, spouští crowdfundingovou kampaň pro prodej nového telefonu. Nyní ale víme pravděpodobně proč. Pokud by byla společnost přesvědčená, že se jedná o dobré zařízení, které u lidí zaboduje, asi by netvořila kampaň na Indiegogo.

meizu-zero-indiegogo-fail

Chtěli si pomocí ní zjistit, jaký je opravdový zájem a kolik by se našlo kupujících. Cílová částka byla stanovena na 100 tisíc dolarů, společnost však dokázala vybrat pouze 45 998 dolarů. Důvodů, proč se to nepovedlo je hned několik. A to i třeba vysoká cena. Pokud vás zajímá v čem všem se Meizu Zero liší oproti klasickým telefonům, doporučujeme naši starší zprávu, kde jsme se telefonu věnovali podrobněji při představení.

Líbí se vám Meizu Zero? Koupili byste si tento telefon?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)