Super slevy: Samsung zahájil akci SmartThings festival

Samsung SmartThings festival slevy únor 2023

Česká pobočka Samsungu odstartovala další SmartThings festival, v rámci kterého nabízí na chytrá zařízení zajímavé slevy. Ta patrně nejzajímavější se týká dvou nakoupených produktů, z nichž ten levnější je automaticky za polovinu. Například nákupem televizoru a lednice se dá ušetřit oproti běžným cenám přes 22 tisíc Kč. Tato akce se týká primárně domácích spotřebičů či televizorů, nicméně na své si přijdou i zájemci o mobilní telefony.

Samsung SmartThings festival slevy únor 2023 druhý za polovinu

Při koupit telefonů z řady Galaxy S23 mají noví majitelé službu Samsung Care+ na rok zdarma, výkupní bonus 3 000 Kč a 10 % zpět v bodech Samsung Rewards. K tomu se mohou po vyplnění formuláře zařadit do slosování o deset cen v hodnotě až 222 000 Kč. Jsou mezi nimi mimo jiné tablety, monitory, sluchátka či projektor Freestyle. Ten je současně možné v rámci akce získat za korunu při koupi jedné z vybraných televizí. SmartThings festival končí 31. března, nicméně rozhodující jsou pochopitelně skladové zásoby.

Samsung SmartThings festival slevy únor 2023 soutěž Galaxy S23 výhry

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik už máte doma Samsung produktů?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)