Kde dnes sledovat zdarma zápas Slavia – Leicester na Android zařízení?

Slavia - Leicester zdarma

Již dnes večer proběhne ostře sledovaný souboj Slavia – Leicester, který lze sledovat zdarma. Vzhledem k tomu, že velkou část našich čtenářů tvoří muži je více než pravděpodobné, že ji většina z nás bude chtít sledovat. Pokud vás tedy manželka nepustí k televizi, (v podobný čas se vysílají seriály jako Ulice či Ordinace v růžové zahradě) máme pro vás řešení.

Slavia – Leicester zdarma na ČT sport

Poté co Slavia prohrála s Midtjyllandem a připravila se tak o možnost zahrát si základní skupinu Ligy mistrů v Evropské lize nezaváhala, a z těžké skupiny C postoupila. Postoupit mezi posledních 32 účastníků této soutěže rozhodně nebyl lehký úkol. Pražský klub však nečeká nic lehkého. Zahraje si totiž proti mistrovi Premier League ze sezóny 2015/16 – Leicester City. Ten má navíc vynikající formu a hraje skvělý fotbal. Naposledy dokázal otočit zápas proti Liverpoolu a aktuálně se nachází na třetím místě nejvyšší anglické soutěže.

LEICESTER LOADING | Level 1

LEICESTER LOADING | Level 1

ČT sport
ČT sport

Pokud tedy nemáte přístup ke klasickému televiznímu vysílání, nezoufejte. Můžete jej totiž sledovat buď na webu ČT sport nebo přímo v Android aplikaci. Samotné utkání začíná v 18:55, studio pak v 18:20.

Dokáže dnes Slavia vyhrát?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)