Skype Lite vyšel v plné verzi. Přes Google Play ho ale nestáhnete

Skype Lite

Se Skype aplikací pro Android se Microsoft snaží něco dělat, před týdnem jsme přinesli zprávu o redesignu. Nyní zde máme vypuštění aplikace Skype Lite, která byla předtím dostupná v alfa verzi.

Skype Lite oficiálně jen pro Indii

V prosinci minulého roku vydal Microsoft alfa verzi Skype Mingo, což byla právě okleštěná verze Skypu. Nyní se aplikace dostala z testování, změnila také název na Skype Lite. Microsoft aplikaci prezentuje jako „vyrobenou v Indii pro lidi z Indie“. Znamená to, že lépe dokáže fungovat při horším mobilním internetu, nepotřebuje tolik místa v telefonu a tolik výkonu, jako jeho větší brácha. Zároveň ale přišla aplikace o několik funkcí.

Skype Lite

Najdeme v ní vše důležité. S aplikací můžete posílat a přijímat SMS zprávy, Skype zprávy. Samozřejmě podporuje hovory a videohovory přes Skype. Posílat jdou obrázky, emotikony i soubory. Výhodou může být i to, že velmi rychle jdou sledovat spotřebovaná data.

Aplikaci sice na Google Play naleznete, ale stáhnete ji pouze pokud budete v Indii. Naštěstí funguje bez problémů i v jiných státech, když si stáhnete APK soubor například z APKMirror.

Skype Lite - Free Video Call & Chat
Skype Lite - Free Video Call & Chat

Vyzkoušíte Skype Lite?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

james-bond-logo_00000

IP Webcam – androidí špeh

Recenze na aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
8 min. uložit na později

Komentáře (12)