Skládací telefon od Xiaomi na prvním videu: Ohýbá se rovnou na dvou stranách

skladaci telefon od xiaomi

Skládací telefon se skloňoval hlavně se společnostmi Samsung, Huawei nebo třeba Lenovo. O Xiaomi se pouze spekulovalo. Nyní jsme se ale dočkali prvního videa, kde je údajný skládací telefon od Xiaomi. A vypadá rozhodně zajímavě a zcela odlišně, než pokusy od výše zmíněných společností.

Skládací telefon od Xiaomi se ohýbá rovnou ve dvou stranách

V prvních sekundách videa si můžete všimnout nadstavby MIUI 10, což právě mimo jiné značí Xiaomi zařízení. Nejprve připomíná klasický tablet. Po odemknutí neznámá osoba otevře aplikaci Google Mapy. Klasicky se otevře ve verzi pro tablety. To zajímavé ale teprve následuje.

Osoba následně začne tento tablet skládat zpět do tvaru telefonu. A to z levé i pravé strany. Zajímavé je to, že aplikace se téměř ihned přizpůsobí menšímu displeji ve složeném stavu. Na nějaké další informace si musíme počkat. Už dříve se spekulovalo nad tím, že se ohebný telefon od Xiaomi objeví na podzim pod řadou Mi Mix.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tento druh skládacího telefonu?

Zdroj: twitter.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)