TOPlist

Siri umí kouzlit! Ovládejte svůj iPhone jako čaroděj!

iphone_magic_nahledovka_
  • iPhone lze ovládat i kouzly ze světa Harryho Pottera
  • Vyzkoušet si to můžete ihned
  • Kouzlení je velmi jednoduché

Apple svou virtuální asistentku stále vylepšuje, což je samozřejmě jenom dobře. Její funkční výbava je už teď ovšem tak velká, že může být problém si v ní udržet přehled. Jedním z často opomíjených vylepšení je právě i to, že Siri rozumí účelu některých kouzel ze světa Harryho Pottera, a že díky tomu můžete ovládat svůj iPhone jako opravdový čaroděj.

Máte k dispozici trojici kouzel, které vám pomohou ozvláštnit každodenní používání iPhonu. První dvě se týkají svítilny. Příkazem Lumos ji zapnete a Nox zase vypnete. Telefon se tak bude chovat téměř jako hůlka z Harryho Pottera. Poslední z trojice využijete asi nejčastěji. Kouzlo Accio slouží k přivolávání věcí. Na iPhonu jej využijete k otevření aplikací, v přeneseném významu tak svůj původní účel v podstatě stále plní.

Your iPhone HAS SECRET HARRY POTTER SPELLS?! Try These Out! #shorts #harrypotter

Your iPhone HAS SECRET HARRY POTTER SPELLS?! Try These Out! #shorts #harrypotter

Používání kouzel je velmi jednoduché. Stačí říct akorát „Hey, Siri“, případně pouze „Siri“, a kouzlo, které zrovna chcete použít. Jak ukazuje přiložené video, nemusíte si ani dělat těžkou hlavu s výslovností. Jako fanouška Harryho Pottera mě tahle možnost využití Siri rozhodně zaujala. A co vy, zkusíte si, jaké by to bylo být čarodějem?

iphone_FlashlightSe Siri můžete ovládat svítilnu sesíláním Lumos a Nox

Vyzkoušíte si kouzlení s vašim iPhonem?

Zdroj: ISP Today, MacRumors

Tomáš Křišťál
O Autorovi - Tomáš Křišťál

Tomáš je už od dětství fanouškem IT, především v oblasti chytrých telefonů a počítačů. Jeho první smartphone byl Samsung Galaxy Mini S5570i, postupem času však… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)