TOPlist

Pro fanoušky vlaků: Vychází mobilní Sid Meier’s Railroads!

Sid Meiers Railroads Android hra předregistrace

Studio Feral Interactive, které stojí za mobilními herními trháky jako Tropico, XCOM 2, Total War nebo GRID Autosport, spustilo fázi předregistrace k dalšímu svému dílu. Do telefonů a tabletů s Androidem i systémem iOS míří novinka Sid Meier’s Railroads!, tedy budovatelská hra pro fanoušky virtuální stavby železnic a vlaků obecně.

Sid Meier's Railroads!
Sid Meier's Railroads!

„Staňte se největším železničním baronem historie v Sid Meier’s Railroads!, klasice žánru tycoon. V této úchvatné kombinaci modelové vlakové soupravy a simulátoru řízení železnic položte koleje a optimalizujte trasy, abyste vytvořili lukrativní sítě měst a průmyslových odvětví, přepravujících cestující, suroviny a zboží napříč kontinenty,“ láká studio na Google Play, kde je již možné se ke koupi hry předběžně zaregistrovat. Cena bude 15 eur, tedy cca 350 Kč.

Sid Meier’s Railroads! — Coming to iOS & Android April 5th

Sid Meier's Railroads! — Coming to iOS & Android April 5th

V mobilní verzi populární klasiky by mělo být mimo jiné k dispozici 16 scénářů či 40 slavných vlaků. Jako oddechovka bude fungovat režim Train Table Mode pro volné stavění bez časového omezení a konkurence. V popisu hry je k nalezení také seznam zařízení, u kterých je zajištěn bezproblémový chod. U ostatních nemusí být instalace ani k dispozici.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké další mobilní tycoon hry byste doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)