TOPlist

Vychází Shadowgun War Games: Pusťte se s chutí do 5v5 boje!

vychazeji Shadowgun War Games

Bezmála dva roky dlouhé vyčkávání na další hru z univerza Shadowgun je u konce. Jestli jste se také těšili na nový titul z tohoto celosvětově proslulého prostředí, můžete jásat. Brněnské studio Madfinger Games dnes vydává dlouho očekávanou mobilní střílečku s podtitulem War Games, která je třetím pokračovatelem původní hry z roku 2011. Herním mechanismem novinky jsou souboje hráčů pěti proti pěti v módech Capture The Flag a Team Deathmatch. Hra Shadowgun War Games vychází dnes přesně ve 12:00.

Jde o free to play taktickou střílečku z pohledu první osoby (FPS), která přenáší hratelnost svých předchůdců do multiplayerové arény plné intenzivních soubojů dvou týmů. Hráči budou mít při připojování do týmu možnost zvolit si mezi pěti různými postavami. Každý hrdina, kterého si uživatelé mohou vybrat, má unikátní osobnost a dovednosti hodící se k rozdílným taktikám. Hra do dneška nasbírala více než 1,5 milionu předregistrovaných hráčů. Shadowgun War Games tak vychází s velmi vysokými očekáváními.

Shadowgun War Games - Online PvP FPS
Shadowgun War Games - Online PvP FPS

Měla by ale bez problému uspět. Může se totiž chlubit stejnou úrovní grafické kvality, která jejímu předchůdci, Shadowgun Legends, přinesla ocenění „Nejkrásnější mobilní hra roku 2019“ od Google Play. „Rok 2020 je spjat s desátým výročím našeho studia. Vydáním Shadowgun War Games začínáme s oslavami o něco dříve. Do této hry jsme vložili deset let nadšení a zkušeností, a nemůžeme se dočkat jak bude reagovat naše komunita,“ řekl šéf Madfinger games Marek Rabas.

Patříte mezi fanoušky Shadowgun série?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)