Shadow Warrior, hra od tvůrců Duke Nukem už je i na Androidu

Shadow Warrior

V roce 1997 byla společnost 3D Realms už hodně velké jméno na poli her, ještě aby ne, když stáli za legendárním Duke Nukem 3D. A právě v tento rok společnost vydala hru Shadow Warrior, která stojí trochu ve stínu Duke Nukema, ale mnozí ji přitom považují za jednu z nejlepších stříleček svojí doby. Nyní se v upravené verzi dostává i na Android.

Shadow Warrior je nyní dostupný ve slevě

Po stránce příběhu se nejedná o nic převratného. Hrajete za Lo Wanga, který se dává do boje se svým zaměstnavatelem Zilla Corporation. Ti se snaží ovládnout svět s pomocí démonických bytostí. Hra toho má hodně společného s Duke Nukem 3D. Hlavní postava má v zásobě kopu hlášek, je hodně akční, nešetřilo se ani krví. Kromě toho má ale taky několik novinek, které byly v roce 1997 považovány za přelomové, jako je třeba možnost řídit auto.

Shadow Warrior Classic Redux – Launch Trailer

Shadow Warrior Classic Redux - Launch Trailer

Android verze se jmenuje Shadow Warrior Classic Redux, obsahuje dva díly a také dvě oficiální rozšíření. Hra podporuje jak dotykové ovládání, ale také gamepady. S ovladačem se pak hraje o hodně lépe. Normálně hra stojí 89,99 Kč. Díky spuštění na Androidu je ale ve slevě za velmi pěkných 27,99 Kč. Dobrou zprávou je, že ve hře nejsou dodatečné nákupy za reálné peníze.

Shadow Warrior Classic Redux
Shadow Warrior Classic Redux

Hráli jste původní verzi, která vyšla na počítače?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)