TOPlist

Kalendář od Seznamu se dočkal vychytávky, kterou měl už dávno mít

seznam.cz kalendář tmavý režim
  • Kalendář od Seznamu se dočkal žádaného vylepšení
  • Míří do něj tmavý režim
  • V současnosti ho využívá téměř 250 000 uživatelů

Seznam spustil svůj vlastní Kalendář již v roce 2019 a za tu dobu jej vylepšil o několik drobností. Nyní však přichází zřejmě vůbec největší aktualizace v jeho historii, která přidává tmavý režim, což byla jedna z funkcí, po které uživatelé dlouho toužili.

Novou funkci si uživatelé mohou zapnout v nastavení Kalendáře, kde mají možnost buď vybrat tmavý režim, nebo nechat webovou aplikaci ve vzhledu operačního systému. Pokud budete mít ve Windows/macOS zapnutý světlý režim, bude Kalendář světlý, když aktivujete tmavý režim, aktivuje se právě on. Jak uvádí Seznam.cz na svém blogu, tmavý režim se v posledních letech stal oblíbenou funkcí. Zlepšuje čitelnost textu, snižuje jas vyzařovaný z mobilních zařízení a snižuje únavu očí. Navíc přispívá k vyšší výdrži baterie, hlavně pokud máte laptop/tablet/mobil s OLED displejem.

Email.cz
Email.cz

Měsíčně Kalendář od Seznamu využívá již téměř čtvrt milionu uživatelů. Produktová manažerka služby Email.cz, Štěpánka Lebedová, uvedla: „Tmavé režimy jsou mezi uživateli našeho Emailu velice populární, proto jsme jim chtěli tuto možnost nabídnout i v Kalendáři.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Používáte Kalendář od Seznamu?

Zdroj: Blog Seznam

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)