Série Total War se vrací do Google Play, zopakuje svůj úspěch?

Total War

Hry ze série Total War patří na počítačích dlouhodobě mezi nejlepší a nejúspěšnější strategie. Nelze se tak divit, že se vydavatelství Sega rozhodlo tuto úspěšnou značku přenést také na mobilní zařízení, která v současnosti představují velmi perspektivní herní platformu. Nově se na Android dostává druhá hra nesoucí název této slavné série Total War Battles: Kingdom, dokáže alespoň vyrovnat vysokou laťku nastavenou svým předchůdcem?

První hra z této série se na Android dostala již v roce 2012, nesla název Total War Battles: Shogun a ve své době představovala jednu z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší strategii na Androidu. Z nějakého důvodu se však po letech Sega rozhodla hru z Google Play stáhnout. Dost možná oním důvodem byl právě nově příchozí titul. Ten, na rozdíl od svého předchůdce, volí model financování free to play, hru tedy stáhnete zdarma, narazíte zde však na mikrotransakce.

Total War Battles: KINGDOM – App Preview

Total War Battles: KINGDOM - App Preview

Hra je zasazena do 10. století a primárním úkolem hráče je v tomto případě vybudování silného království, které zde představuje jakási domovská základna. Bitvy pak můžete svádět nejen s počítačem ovládanými nepřáteli, ale také s ostatními hráči, a to dokonce v reálném čase. Total War Battles: Kingdom je navíc cross-platform hra, takže soupeřit můžete s hráči nejen na Androidu, ale také iOS či počítačích.

Total War Battles: KINGDOM - Medieval Strategy
Total War Battles: KINGDOM - Medieval Strategy

Co na hru Total War Battles: Kingdom říkáte?

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)