Bezdrátová sluchátka Sennheiser nemají kabel. Nechybí ale kvalitní zvuk anebo Asistent Google

sennheiser momentum true wireless

Sennheiser Momentum True Wireless jsou plně bezdrátová sluchátka od známé společnosti zabývající se audiotechnikou. Plně bezdrátová znamená, že nemají vůbec žádný kabel. Konkurují tedy například Apple Airpods anebo Samsung Galaxy Buds. Sennheiser chce zákazníky na svou stranu získat hlavně kvalitním zvukem, zvýšenou odolností, dobrými mikrofony pro komunikaci a také možnost ovládání Asistenta Google anebo Siri od Applu.

Sennheiser ukázal, že umí udělat hodně zajímavá bezdrátová sluchátka

Společnost Sennheiser pravděpodobně většině uživatelů nemusíme představovat. Více než 70 let se věnují tvorbě audiotechniky, s modelem bezdrátových sluchátek Momentum True WIreless se společnost přiblížila k populárnímu trhu sluchátek, která nemají žádný kabel. Potěší frekvenční rozsah 17 – 21 000 Hz, takže bez problémů přehrají každý slyšitelný tón. Mají i 7mm membrány a vzhledem k tomu, že jsou určeny hlavně pro přehrávání hudby z telefonu, tak nechybí kodeky aptX a AAC včetně aptX Low Latency.

Introducing the MOMENTUM True Wireless | Sennheiser

Introducing the MOMENTUM True Wireless | Sennheiser

Na jedno nabití vydrží 4 hodiny. Nabíjí se pomocí elegantního pouzdra, ze kterého můžete sluchátka nabíjet na dalších 12 hodin přehrávání. Transportní pouzdro se nabíjí přes USB-C, můžete tak použít například nabíječku od telefonu. Mají v sobě rovněž dotykové ovládání na vnější straně sluchátka a mikrofony pro telefonické hovory či chytré hlasové asistenty. Sluchátkům nevadí pot ani stříkající voda. Sluchátka byla představena na veletrhu IFA 2018, na českém trhu už jsou k dispozici. A to za cenu 8 tisíc Kč.

Jak se vám líbí bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)