TOPlist

Sennheiser Momentum 4 Wireless: Nový vzhled a super výdrž

Sennheiser Momentum 4 Wireless parametry cena

Německá firma Sennheiser posílá na trh nová náhlavní bezdrátová sluchátka Momentum 4 Wireless. Model, který je pokračovatelem populární řady, se chlubí hlavně nadstandardně dlouhou dobou výdrže na jedno nabití a razantně změněným vzhledem. Sluchátka celkově trochu více připomínají například konkurenční Sony WH-1000XM5. Těm půjde novinka také po krku.

Zmíněná (a již dříve avizovaná) výdrž má činit až neskutečných 60 hodin na jedno nabití. Má k tomu pomoci mimo jiné i automatické vypínání při odložení sluchátek. Potěší také velmi rychlé doplňování energie, které údajně schopné zajistit šest hodin poslechu po deseti minutách nabíjení.

Po stránce vzhledu oproti minulé generaci zaujmou jednodušší a zaoblenější tvary bez hliníkových prvků a v Sennheiser se současně rozhodli také nahradit tlačítka ovládáním pomocí gest.

MOMENTUM 4 Wireless | Sennheiser

MOMENTUM 4 Wireless | Sennheiser

Z klasických technických parametrů zmiňme 42mm měniče, luxusní frekvenční rozsah 6 Hz až 22 kHz, hybridní ANC, citlivost 106 dB SPL, Bluetooth 5.2 nebo kodeky SBC, AAC, aptX a aptX adaptive. Nová bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum 4 Wireless budou v prodeji od 23. srpna za cenu 350 dolarů, tedy asi 8 400 Kč.

Jak se vál líbí nová verze Momentum Wireless sluchátek?

Zdroj: Sennheiser

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)