TOPlist

Rekord? Sennheiser Momentum 4 Wireless mají extrémní výdrž

Sennheiser Momentum 3 Wireless výdrž baterie

Německý Sennheiser, proslulý výrobce audio techniky v čele s mikrofony a sluchátky, brzy pošle na trh svá nová bezdrátová náhlavní sluchátka Momentum 4 Wireless. I když zatím oficiálně nedošlo ke kompletní oficiální prezentaci, společnost před pár hodinami zveřejnila několik základních parametrů. Vyčnívá mezi nimi hlavně velmi dlouhá výdrž baterie na jedno nabití, která má činit až neskutečných 60 hodin.

Pro porovnání – například pátá generace velmi populárních sluchátek Sony WH-1000XM nabízí maximálně 40hodinové fungování bez nabíjení, což je o třetinu méně. Sennheiser Momentum 4 Wireless přitom mají větší 42mm měniče. Ostatní parametry těchto konkurenčních sluchátek budou velmi podobné, včetně třeba aktivního potlačení okolního hluku (ANC) nebo přizpůsobení audia okolnímu prostředí.

Nová prémiová náhlavní sluchátka od Sennheiseru se budou prodávat od srpna letošního roku. Cena zatím známá není. Starší model Momentum 3 Wireless se prodává za 399 dolarů, tedy asi 9 500 Kč. Oproti předchozí generaci dojde mimo jiné k viditelné změně v designu.

Jak dlouho vydrží na jedno nabití vaše sluchátka?

Zdroj: Sennheiser

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)