SAZKAmobil mění ceník: Více dat za méně peněz. Mrkněte na nabídku

SAZKAmobil nový ceník 2021

Český virtuální operátor SAZKAmobil zavedl k 18. březnu 2021 nový stabilní ceník služeb. S novou verzí hodlá potěšit nové i stávající zákazníky. Nové ceny přitom platí pro majitele předplacených karet i tarifů. V novém ceníku se hlavně trvale snižují ceny dat. Nejvýraznější změna je u datového balíčku o objemu 1 GB, kde se cena snížila na 100 Kč. Minimální množství dat, které si majitelé předplacenek mohou aktivovat, se zvedá z 200 MB na 500 MB. Jde o jednou takový objem dat, avšak jen s o 10 Kč vyšší cenou. Novinkou je také datový balíček 50 GB mobilního internetu, kde vás 1 GB vyjde jen na 17 Kč.

mobilny-operator-internet-telefon-smartfon-mobil-telefonovanie-3g-4g-lte-clanok.jpg

Více dat za lepší ceny si budou moct vychutnat i majitelé tarifů. Šťastný tarif 99 za cenu 99 Kč bude mít nyní v základu 500 MB místo původních 200 MB mobilního internetu. Pro všechny Šťastné tarify se snižuje cena dokupového balíčku 1 GB mobilního internetu na 100 Kč. Nový ceník pro rok 2021 zástupci společnosti doplňují informací, že SAZKAmobil je jediný z velkých virtuálního operátorů, který uměle neomezuje rychlost mobilního LTE připojení. Je tak prý možné plně využít rychlosti až 150 Mb/s.

Máte klasického, nebo virtuálního operátora?

Zdroj: SAZKAmobil

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)