Samsungu se evidentně daří. Zaměstnancům pěkně přidá na výplatách

Samsung zvýšení odměn zaměstnanců

Jihokorejská společnost Samsung Electronics je spokojená s prací svých zaměstnanců a také ekonomickými výsledky za rok 2020. Reportují o tom korejská média a citují oficiální výroční zprávu tohoto tamního technologického giganta. V dokumentech se píše mimo jiné i o plošném zvýšení odměn zaměstnanců ve všech divizích firmy Samsung Electronics. Skok má činit v průměru 7,5 % a další 3 – 4,5 % mohou činit další bonusy za odvedenou práci.

Takové zvedání výplat populární korejská společnost několik let neudělala a jde o největší skok za poslední dekádu. I na Samsung dopadlo množství negativních aspektů spojených s šířením koronaviru, ale až tak velké škody evidentně nenadělaly. Firma prý dál zvyšovala zisk téměř ve všech oblastech podnikání. Zvýšení odměn zaměstnanců je od firmy Samsung údajně dvojím vzkazem. Tím prvním je, že vidí nejbližší budoucnost ve svém oboru velmi dobře. Tím druhým je potvrzení, že nadále hodlá své zaměstnance platit za stejnou práci o 20 až 30 procent lépe než konkurenti.

Kdy jste naposledy dostali přidáno? Peněz :)

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)