Samsung zastavuje Android 11 aktualizaci na Galaxy S10. Proč?

Samsung zastavuje Android 11 aktualizaci na Galaxy S10

Začátkem ledna začala společnost Samsung zavádět OTA aktualizace na řadu Galaxy S10, která se měla dočkat nadstavby One UI 3.0. Nyní však Samsung zastavuje Android 11 aktualizaci na celou řadu Galaxy S10 a již tak není možné jej klasickou cestou nainstalovat.

Samsung zastavuje Android 11 aktualizaci na Galaxy S10

Jihokorejský gigant stále nezveřejnil důvod, proč se tak rozhodl. Zřejmě to však souvisí s některými chybami v kódu a uživatelé, kteří si aktualizaci stihli nainstalovat hlásí několik problémů jako třeba špatnou kvalitu fotografií pořízenou přes fotoaparát a nebo zahřívání při normálním používání. Máme podezření, že problém není úplně malý, když se Samsung rozhodl aktualizaci zcela stáhnout ze svých serverů.

samsung galaxy s10

Zatím není vůbec jisté, za jak dlouho by mohla být aktualizace znovu k dispozici, navíc když se k ní Samsung nijak nevyjádřil. Každopádně jakmile budeme mít více informací, budeme vás okamžitě informovat. Zatím si budete muset vystačit s Androidem 10.

Jaký systém máte na Galaxy S10 vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)