Samsung má brzy odhalit výkonný odolný mobil Xcover Pro 2. Co o něm víme?

samsung galaxy xcover pro

Samsung své telefony z řady Galaxy XCover nijak zvlášť nepropaguje a k jejich představení zpravidla dochází pouze prostřednictvím tiskových zpráv. Nyní byl v benchmarku Geekbench spatřen telefon s názvem Samsung Galaxy XCover Pro 2.

Galaxy XCover Pro 2 spatřen v benchmarku

Mělo by se jednat o nástupce původního modelu Galaxy XCover Pro z roku 2020. V něm tikal čipset Exynos 9611, který v druhé generaci dle benchmarku nahradí čip Qualcomm Snapdragon 778G, který se může pochlubit podporou 5G sítí, lepší energetickou efektivitou i vyšším výkonem. V testovaném mobilu mu dopomáhalo 6 GB operační paměti RAM a systémem byl samozřejmě Android 12.

Samsung Galaxy Xcover Pro 2 geekbench

Zatím není jasné, kdy se jihokorejský gigant rozhodně telefon představit, ovšem vzhledem k tomu, že se i s celým názvem objevil v aplikaci Geekbench očekáváme že to nebude trvat dlouho. Pokud tedy zvažujete nákup solidního odolného telefonu, možná ještě chvilku vydržte.

Koupili byste si v dnešní době odolný telefon?

Zdroj: MySmartPrice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)