Samsung vydal Windows 10 aplikaci pro Galaxy Buds. K čemu je?

Samsung vydal Windows 10 aplikaci pro Galaxy Buds

To, že společnosti Microsoft a Windows úzce spolupracují na poli mobilních zařízení není žádným velkým tajemstvím. Nyní však Samsung vydal Windows 10 aplikaci, která usnadňuje ovládání sluchátek Galaxy Buds na vašem počítači. Co přesně dělá?

Samsung vydal Windows 10 aplikaci pro Galaxy Buds

Poté, co Samsung minulý týden vydal aplikaci SmartThings na Windows nyní přidává další. Všiml si toho web Windows Central a je již nyní k dispozici na Microsoft Store. Aplikace slouží výhradně pro ovládání a pohodlnější párování sluchátek a funguje s každým počítačem se systémem Windows 10 a Bluetooth. Je jedno zda máte notebook od Samsungu či jakéhokoliv jiného výrobce.

galaxy buds windows 10

Designový jazyk je pak velice podobný tomu, který známe z našich telefonů Galaxy. Nechybí nastavení pro prvky jako ANC, ekvalizéru a dokonce lze sluchátkům i aktualizovat firmware. Když totiž spárujete sluchátka přes Bluetooth standardně, ani jednu z těchto funkcí mít logicky dostupnou nebudete. V tuto chvíli je aplikace funkční se sluchátky Galaxy Buds Pro, ovšem brzy má vyjít aktualizace která přidá podporu pro Galaxy Buds Live a Galaxy Buds Plus.

Jak často párujete sluchátka s počítačem?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)