Samsung chystá vlastní véčko. Omylem bylo publikováno na oficiálním webu

samsung véčko ohebný telefon mobil

Společnost Samsung představila svůj první skládací smartphone – Samsung Galaxy Fold již v únoru. Na trh měl jít pak původně v dubnu letošního roku, ovšem kvůli problémům s displeji se na trh dostal až v říjnu. Telefon byl lehce vylepšený z hlediska konstrukce, jelikož původní verze nebyla příliš kvalitní. O Galaxy Fold 2 zatím není příliš řeč. Samsung totiž údajně chystá véčko.

Na oficiálních stránkách pro Afriku byl vyobrazen telefon s označením SM-F700F. Jedná se o skládací telefon ve stylu nové Motoroly Razr 2019, tedy véčko. Stránka neodhalila žádné informace o zařízení, pouze kódové označení. Dle prvních zdrojů by měl tento telefon dorazit krátce po představení Galaxy S11.

Jelikož se Samsungu podařilo dát telefon na své oficiální stránky, můžeme očekávat, že se bude o tomto zařízení objevovat mnohem více spekulací. Je možné, že Samsung udělal krok zpět a uvědomil si, že véčka budou možná populárnější, než ohebné tablety. Třeba se nám tak rýsuje příchod Galaxy Foldu druhé generace.

Uspěje Samsung a jeho chystané véčko?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)