“Váš telefon” zvládne přes Samsung mobily spouštět několik aplikací naráz

samsung-vas-telefon-vice-aplikaci-multitasking

Když je řeč o komunikaci telefonu s počítačem a případné interaktivní provázanosti funkcí, tak určitě musí zaznít jméno aplikace “Váš telefon” pro Windows. Americký Microsoft tomuto softwaru dává v poslední době do rukou čím dál zajímavější nástroje. Zejména od chvíle, kdy uzavřel exkluzivní dohodu se Samsungem, pro jehož přístroje jsou některé nové funkce šité na míru. Patří mezi ně i aktuálně oznámená novinka o tom, že skrze Samsung mobily půjde v nástroji Váš telefon spustit více aplikací současně. A to v oknech vedle sebe.

Samsung Váš telefon více aplikací multitasking

Tato vychytávka by měla fungovat ke konci letošního roku a jako první ji okusí zbrusu nové mobily Galaxy Note 20. Microsoft nicméně slibuje, že podpora pro další přístroje této jihokorejské značky bude následovat. Kromě oznámení, že přes Samsung mobily brzy spustí nástroj Váš telefon více aplikací, jsme se dočkali ještě jedné zajímavé novinky. Také se týká aplikací. Bude možné vidět jejich kompletní nabídku v novém okně na obrazovce počítače. Šest vybraných dokonce půjde zařadit mezi oblíbené. Jako první se tradičně dočkají členové programu Insider Preview.

Link to Windows
Link to Windows

Používáte nástroj Váš telefon? Na co?

Zdroj: Microsoft

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)