TOPlist

Samsung ukázal na letošním CES telefon s rolovacím displejem. Zatím však pouze vyvoleným

samsung ces 2020

Poté, co se společnosti Samsung konečně povedlo dostat do prodeje skládací Galaxy Fold již nyní chystá druhou generaci, která má být odhalena na letošním MWC, který se bude konat v únoru 2020. Na letošním CES v Las Vegas však ukázal něco mnohem zajímavějšího – telefon s rolovacím displejem.

O tomto telefonu se spekulovalo již ke konci minulého roku, ovšem až dnes někteří leakeři potvrdili, že Samsung toto zařízení ukázal pouze vyvoleným novinářům za zavřenými dveřmi. Jen malá hrstka lidí tak měla možnost vidět skutečný telefon, tudíž zatím nemáme žádné podrobnější informace. Je však jisté, že Samsung použil stejný materiál, jako v případě Galaxy Foldu. Displej je tak pokryt plastem, díky čemuž je rolovatelný.

samsung telefon s rolovacím displejem

Redakce LetsGoDigital nám ukázala první rendery, jak by mohl telefon vypadat. Dle nich má jít displej rozšířit z původních šesti palců po rozbalení na osm. Zařízení je zatím pouze konceptem a je otázkou kdy, a zda-li se vůbec do prodeje někdy dostane. Každopádně je zajímavé vidět, kam se budoucnost vlajkových lodí ubírá.

Jak se vám líbí telefon s rolovacím displejem?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)