Menu

Nejlevnější Samsung telefon s Android Go obdrží Super AMOLED displej

Samsung telefon s Android Go už je za rohem, nasvědčuje tomu i to, že vídáme stále více úniků a spekulací. Naposledy jsme se dočkali odhalení základních specifikací, kde překvapil SuperAMOLED displej. Evidentně ho má Samsung v plánu nasadit i do hodně levného zařízení.

Samsung telefon s Android Go vyjde také v Evropě

Zajímavá je informace o tom, že se tento levný Android Go telefon chystá i do Evropy. A to z toho důvodu, že Android Go je spíše určen pro země třetího světa a k nám se dostává jen několik málo modelů, jeden z nich je například Nokia 1, kterou jsme nedávno recenzovali.

samsung galaxy android go cisty android

Pokud jde o parametry, tak má mít Exynos 7570, který doplní 1GB RAM a 16GB úložiště. To jsou na Android Go telefon standardní parametry. Co už ale ne, je 5 palců velký SuperAMOLED displej. Baterie pak má mít kapacitu 2 600 mAh. Na zadní straně se pak nachází 8 MPx fotoaparát, přední selfie kamera má 5 Mpx.

Rovnou poběží na Androidu 8.1 Oreo. Ještě se neví, jestli bude Samsung dodávat i vlastní nadstavbu, nebo nechá čistou verzi tak, jak ji připravil Google. Představení tohoto telefonu se snad dočkáme v následujících týdnech.

Myslíte si, že bude mít Android Go telefon od Samsungu úspěch?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Dakr1

dakr1 0

27.6.2018 18:11

Pokud necha cisty Android a neprepali to s cenou, tak urcite sanci mit bude.

RSS (komentáře k článku)