TOPlist

Dorazí další vlajkový Samsung tablet až v roce 2024?

tablet Samsung Galaxy Tab S9 2024 spekulace

Řadíte se k fanouškům tabletů? A to zejména těch od společnosti Samsung? Pak vás možná trochu zklamalo, že osmá generace vlajkové „S“ série těchto zařízení bez bližšího vysvětlení dorazila až rok a půl po té předchozí. Je pravdou, že tablety uživatelé nepotřebují měnit či vylepšovat tak často jako třeba mobilní telefony, ale i tak ale může být takový časový odstup pro někoho nemilou zprávou. A jak se zdá, trend bude možná pokračovat i u série Galaxy Tab S9.

Ačkoli se objevily předpoklady, že korejská firma namíří představení dalších vlajkových tabletů na letní akci Galaxy Unpacked v roce 2023 a vývoj tak začne ještě letos v zimě, nakonec tomu tak nemusí být a firma si možná ponechá více času. Prakticky by to pak mohlo znamenat, že tablety řady Galaxy Tab S9 (nebo alespoň některé modely) dorazí až s telefony Galaxy S24 někdy v lednu či v únoru roku 2024.

Kolik jste už měli Samsung tabletů?

Zdroj: phandroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)