Z Flip koloběžka? Samsung otevřel Roblox hřiště Space Tycoon

Samsung Space Tycoon Roblox hřiště x

Společnost Samsung představila virtuální hřiště Space Tycoon jako součást celosvětové populární herní platformy Roblox. Jde o virtuální prostor, kde uživatelé můžou tvořit a hrát hry a sdílet zážitky s využitím produktů značky Samsung společně s obyvateli jiných vesmírných civilizací. Firma službu vytvořila na míru zákazníkům z generace Z, kteří budou mít k dispozici
integrovanou platformu v metaverzu, na níž budou moct vytvářet a využívat nejrůznější produkty spojené s touto korejskou značkou.

“V prostředí Space Tycoon můžou uživatelé pomocí vytěžených surovin sami vytvářet až 20 různých produktů od chytrých telefonů Galaxy po televizory a domácí spotřebiče. Zároveň můžou nakupovat nebo vylepšovat herní prvky různých typů. Můžou začít s reálnými produkty a měnit jejich design, aby se daly využít pro herní účely. Ze skládacího telefonu Galaxy Z Flip lze udělat batoh nebo koloběžku, vysavač Jet Bot se zase může změnit ve vznášedlo a lifestylový televizor Sero helikoptéru pro jednočlennou posádku,” popisuje společnost v tiskové zprávě.

Samsung Space Tycoon Roblox hřiště 3

Samsung Space Tycoon má nyní 14 jazykových verzí, mezi něž ale zatím nepatří čeština. V budoucnu přibudou další interaktivní funkce, díky nimž spolu budou uživatelé moct komunikovat, sdílet své výtvory nebo se účastnit exkluzivních virtuálních večírků. Kromě toho hodlá Samsung pořádat speciální online akce na webu Samsung.com s hashtagem #YouMake campaign, zaměřené na vytváření nových barevných variant produktů Samsung.

Jaké máte zkušenosti s Robloxem?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)